Solo (1.0.9) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Version
ur: ورژن

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to parent page
ur: پیرنٹ پیج پر جائیے

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Email
ur: ای میل

en: Page
ur: صفحہ

en: Drupal
ur: ڈروپل

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: Header
ur: ہیڈر

en: System
ur: نظام

en: Forum
ur: فورم

en: @time ago
ur: @time قبل

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: ›
ur: ‹

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
