Solo (1.0.29) - en to ms translation catalogue (47 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Content
ms: Kandungan

en: Replies
ms: Balasan

en: closed
ms: tutup

en: Comments
ms: Komen-komen

en: Version
ms: Versi

en: Search
ms: Carian

en: None
ms: Tiada

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to parent page
ms: Ke laman induk

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Help
ms: Bantuan

en: Core
ms: Teras

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Content Types
ms: Jenis-jenis Kandungan

en: Email
ms: E-mel

en: Last post
ms: Pos terakhir

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Page
ms: Halaman

en: Site name
ms: Nama laman web

en: Header
ms: Pengepala

en: Medium
ms: Sederhana

en: System
ms: Sistem

en: By
ms: Oleh

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: Text color
ms: Warna teks

en: User login
ms: Log masuk pengguna

en: text
ms: teks

en: @time ago
ms: @time yang lalu

en: Topics
ms: Topik-topik

en: Long
ms: Panjang

en: Short
ms: Pendek

en: Posts
ms: Pos-pos

en: Post comment
ms: Tampal komen

en: Link color
ms: Warna pautan

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Reply to comment
ms: Balas kepada komen

en: Search form
ms: Borang carian

en: Powered by Drupal
ms: Dikuasakan oleh Drupal

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Highlighted
ms: Ditegaskan

en: Text Formats
ms: Format Teks
