Solo (1.0.23) - en to uk translation catalogue (106 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Version
uk: Версія

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: - None -
uk: - Немає -

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Core
uk: Ядро

en: Updated
uk: Оновлено

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Last post
uk: Останній допис

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Logo
uk: Логотип

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Web Server
uk: Веб-сервер

en: Database
uk: База даних

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Up
uk: Вгору

en: Button background color
uk: Колір фону кнопки

en: System
uk: Система

en: By
uk: від

en: Forum
uk: Форум

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Show icons
uk: Показувати піктограми

en: User login
uk: Вхід

en: text
uk: текст

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: @time ago
uk: @time тому

en: Features
uk: Властивості

en: Topics
uk: Теми

en: Posts
uk: Дописи

en: Post comment
uk: Написати коментар

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Threads
uk: Нитки

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: New
uk: Нові

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Slogan
uk: Гасло

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Align Left
uk: Ліворуч

en: Align Center
uk: По центру

en: Align Right
uk: Вирівняти праворуч

en: Border color
uk: Колір рамки

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: CSS injector
uk: CSS-інжектор

en: CSS Injector
uk: CSS-інжектор

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Favicon
uk: Іконка favicon

en: Login Block
uk: Блок входу

en: Memory limit
uk: Обмеження пам'яті

en: Icon size
uk: Розмір піктограм

en: Twitter
uk: Твітер

en: Solo
uk: Соло

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Use default
uk: Використовувати базове

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Reply to comment
uk: Відповісти на коментар

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: System Messages
uk: Системні повідомлення

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Current theme
uk: Чинна тема

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Subscribe to @title
uk: Підписка на @title

en: Text Formats
uk: Формати тексту

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Close message
uk: Повідомлення про закриття

en: Last Cron Run
uk: Останній запуск крону

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Drupal Version
uk: Версія Друпал

en: Loading…
uk: Завантаження ...

en: The URL %url is not valid.
uk: URL %url є неприпустимим.

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Book outline for @book.title
uk: Підшивка книг для @book.title

en: Book traversal links for
uk: Книжкові перехресні посилання для

en: Site header
uk: Верхній колонтитул сайту

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Page @items.current
uk: Сторінка @items.current

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: General System Information
uk: Основні відомості про систему

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key

en: Search by keyword or phrase.
uk: Пошук за ключовим словом або фразою

en: @title sub-navigation
uk: Піднавігація @title
