Solo Utilities (1.0.3) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Label
es: Etiqueta

en: Theme
es: Tema

en: Conditions
es: Condiciones

en: Condition
es: Condición

en: Negate
es: Negar

en: Library
es: Librería

en: Conjunction
es: Conjunción
