Solo Utilities (1.0.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند
