Solo Utilities (1.0.4) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Label
oc: Etiqueta

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Conditions
oc: Condicions

en: Negate
oc: Invèrse
