Solo Utilities (1.0.4) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Label
te: లేబుల్

en: Theme
te: అలంకారం

en: Condition
te: నియమం
