Solo Utilities (1.0.4) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Label
uk: Мітка

en: Theme
uk: Тема

en: Conditions
uk: Умови

en: Condition
uk: Умова

en: Negate
uk: Інверсія

en: Library
uk: Бібліотека

en: Color Schemes
uk: Схеми кольорів

en: Setting Value
uk: Значення налаштування
