Solo Utilities (1.0.4) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Node ID
vi: ID node

en: Label
vi: Nhãn

en: Theme
vi: Sắc thái

en: ID
vi: Mã

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Condition
vi: Điều kiện

en: Library
vi: Thư viện
