Solo Utilities (1.0.5) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Label
ast: Etiqueta
