Solo Utilities (1.0.5) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Negate
az: İnkar et
