Solo Utilities (1.0.5) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Condition
be: Умова

en: Negate
be: Звярнуць
