Solo Utilities (1.0.5) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Node ID
bg: Номер

en: Label
bg: Заглавие
