Solo Utilities (1.0.5) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Negate
eo: Negaciu
