Solo Utilities (1.0.5) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Theme
fi: Teema

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: Negate
fi: Käänteistä

en: Library
fi: Kirjasto
