Solo Utilities (1.0.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt
