Solo Utilities (1.0.5) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Node ID
id: ID Node

en: Theme
id: Tema

en: Conditions
id: Kondisi

en: Condition
id: Kondisi

en: Negate
id: Meniadakan

en: Library
id: Pustaka
