Solo Utilities (1.0.5) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Label
is: Merking

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni

en: Conditions
is: Skilyrði
