Solo Utilities (1.0.5) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Label
it: Etichetta

en: Theme
it: Tema

en: Conditions
it: Condizioni

en: Condition
it: Condizione

en: Negate
it: Negata

en: Library
it: Biblioteca
