Solo Utilities (1.0.5) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس
