Solo Utilities (1.0.5) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Theme
mn: Загвар
