Solo Utilities (1.0.5) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Conditions
mr: अटी

en: Condition
mr: अट

en: Negate
mr: रद्द
