Solo Utilities (1.0.5) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Condition
ne: अवस्था

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु
