Solo Utilities (1.0.5) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Node ID
fa: هویت گره

en: Label
fa: برچسب

en: Theme
fa: پوسته

en: ID
fa: هویت

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Condition
fa: شرط

en: Negate
fa: نقیض
