Solo Utilities (1.0.5) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Theme
ta: தீம்

en: Condition
ta: நிபந்தனை
