Solo Utilities (1.0.5) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Library
nn: Bibliotek
