Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Settings
cs: Nastavení

en: Path
cs: Cesta

en: Host
cs: Hostitel

en: Custom
cs: Vlastní

en: Protocol
cs: Protokol

en: Query
cs: Dotaz

en: About
cs: Popis
