Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Path
eu: Bide-izena

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Protocol
eu: Protokoloa

en: Port
eu: Ataka

en: Query
eu: Kontsulta

en: About
eu: (r)i buruz
