Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Path
hi: मार्ग

en: Host
hi: होस्ट

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Port
hi: पोर्ट

en: About
hi: के बारे में
