Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Settings
hr: Postavke

en: Path
hr: Putanja

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Protocol
hr: Protokol

en: About
hr: Opis
