Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Path
id: Jalur

en: Custom
id: Tersuai

en: Protocol
id: Protokol

en: Query
id: Kueri

en: About
id: Tentang
