Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Settings
it: Impostazioni

en: Path
it: Percorso

en: Custom
it: Personalizzato

en: Protocol
it: Protocollo

en: Port
it: Porta

en: About
it: Informazioni
