Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Settings
ja: 設定

en: Path
ja: パス

en: Host
ja: ホスト

en: Custom
ja: カスタム

en: Protocol
ja: プロトコル

en: Port
ja: ポート

en: Query
ja: クエリー

en: About
ja: アバウト
