Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Path
pl: Ścieżka

en: Custom
pl: Własne

en: Protocol
pl: Protokół

en: Query
pl: Zapytanie

en: About
pl: O stronie
