Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Settings
uk: Налаштування

en: Path
uk: Шлях

en: Host
uk: Хост

en: Custom
uk: Власний

en: Protocol
uk: Протокол

en: Port
uk: Порт

en: Query
uk: Запит

en: About
uk: Про модуль

en: Builder
uk: Конструктор
