Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Settings
be: Налады

en: Path
be: Сцежка

en: Host
be: Хост

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Port
be: Порт

en: About
be: Аб
