Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Settings
bg: Настройки

en: Path
bg: Път

en: Host
bg: Хост

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Protocol
bg: Протокол

en: Port
bg: Порт
