Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Path
ca: Camí

en: Host
ca: Servidor

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Query
ca: Consulta

en: About
ca: Detalls
