Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Path
cy: Llwybr

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Custom
cy: Addasu

en: Query
cy: Ymholiad
