Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Path
de: Pfad

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Protocol
de: Protokoll

en: Query
de: Abfrage

en: About
de: Über

en: Builder
de: Werkzeug
