Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Settings
fi: Asetukset

en: Path
fi: Polku

en: Host
fi: Isäntä

en: Custom
fi: Oma

en: Protocol
fi: Protokolla

en: Port
fi: Portti

en: Query
fi: Kysely

en: About
fi: Tietoja
