Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Settings
gl: Axustes

en: Path
gl: Ruta

en: Host
gl: Anfitrión

en: Custom
gl: Personalizado

en: Protocol
gl: Protocolo

en: Port
gl: Porto

en: Query
gl: Consulta

en: About
gl: Información
