Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Settings
he: הגדרות

en: Path
he: מיקום

en: Host
he: שם שרת

en: Custom
he: מותאם

en: Port
he: פורט

en: Query
he: שאילתה

en: About
he: אודות
