Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Path
hy: Ուղի

en: Host
hy: Հոսթ

en: Port
hy: Պորտ
