Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Protocol
ka: პროტოკოლი

en: Port
ka: პორტი
