Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Path
kk: Жол

en: Host
kk: Хост

en: Custom
kk: Өзгертпелі
