Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Port
ku: دەروازە

en: About
ku: دەربارە
