Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Path
lt: Kelias

en: Host
lt: Serveris

en: Custom
lt: Savitas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Query
lt: Užklausa

en: About
lt: Apie
