Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Path
lv: Ceļš

en: Host
lv: Serveris

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Port
lv: Ports

en: Query
lv: Vaicājums

en: About
lv: Par
