Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Settings
nl: Instellingen

en: Path
nl: Pad

en: Custom
nl: Aangepast

en: Port
nl: Poort

en: About
nl: Over
